Karty stałego klienta

KARTY STAŁEGO KLIENTA MOGĄ BYĆ WYKONANE W NASTĘPUJĄCYCH OPCJACH

O sukcesie kart plastikowych w formie tzw. "Karty Stałego Klienta" zadecydowały takie czynniki jak: trwałość, wygoda użytkowania oraz elegancka forma. Systemy lojalnościowe będące w naszej ofercie cechują się niezwykłą skutecznością. Każdy system karty stałego klienta tworzony jest indywidualnie, pod wymagania Zamawiającego, pod Regulamin karty stałego klienta w danym sklepie perfekcyjnie pod firme Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Białystok, Kielce, Szczecin, Lublin czy inne miasto.

Wprowadzane systemy lojalnościowe z reguły mają dwie formy:

Oferta produkcji kart stałego klienta jest wachlarzem konkretnych i sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które od wielu lat z powodzeniem wytwarzamy dla naszych klientów. Jest naszą zasadą, że w każdym wypadku w sposób indywidualny podchodzimy do klienta proponując optymalne rozwiązania.

Propozycję druku kart plastikowych w formie kart stałego klienta kierujemy do firm, które mając świadomość trudności w budowaniu i utrzymaniu pozycji rynkowej, chcą korzystać z pomocy nowoczesnych instrumentów marketingu, chcą budować swoją przewagę konkurencyjną.

Po prostu karty stałego klienta stają się coraz popularniejsze na współczesnym rynku, znajdując coraz to nowsze zastosowanie. Wystarczy otworzyć własny portfel i przyjrzeć się kartom znajdującym się w środku. Karty stałego klienta użyte w odpowiednio przemyślanych działaniach marketingowych skutecznie zwiększają prestiż firmy jak i zaufanie klienta.

KARTY STAŁEGO KLIENTA

Karty plastikowe, karty stałego klienta, identyfikatory są często noszone w portfelu jako dowód atrakcyjności oferty, wyraźnie wpływają na pozytywny wizerunek firmy, podnoszą jej prestiż i umacniają markę.
Szczególnie KARTY ZŁOTE i KARTY SREBRNE oraz KARTY VIP są często noszone w widocznych miejscach.

W ramach zlecenia wdrożenia systemów karty stałego klienta zapewniamy:

Karty Stałego Klienta lub karty rabatowe stosuje się w celu zachęcenia klientów do stałego korzystania z oferty danej firmy:

Personalizacja Kart Stałego Klienta

Naniesienie pól i pasków na podpisy, hologramów, pasków magnetycznych, jak i personalizacja karty za pomocą druku termicznego i laserowego kończą nasze spektrum usług. W wypadku bardzo duzych zlecen ponad 1 000 000 sztuk zlecenia wykonujemy wspólnie z zagranicznym producentem karty plastikowe. Jednak jest to sytuacja raczej sporadyczna.

KARTY STAŁEGO KLIENTA MOGĄ BYĆ WYKONANE W NASTĘPUJĄCYCH OPCJACH: