Karta stałego klienta

Produkcja karty stałego klienta to nasza specjalność.

Systemy lojalnościowe oparte na karcie stałego klienta będące w naszej ofercie cechują się niezwykłą skutecznością. Każdy system tzw. „karta stałego klienta” tworzony jest indywidualnie, dostosowując się do wymagań Zamawiającego. O sukcesie kart plastikowych w formie tzw. "karta stałego klienta" zadecydowały takie czynniki jak: trwałość, wygoda użytkowania oraz elegancka forma.

Wprowadzane przez nas systemy „Stały Klient” oparte na kartach plastikowych mogą mieć dwie formy:

Karty stałego klienta stają się coraz popularniejsza na współczesnym rynku, znajdując coraz to nowsze zastosowanie. Wystarczy otworzyć własny portfel i przyjrzeć się co znajdującym się w środku. Na pewno każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu miał styczność z plastikową kartą stałego klienta.

Nasza oferta produkcji kart rabatowych, kart stałego klienta jest wachlarzem konkretnych i sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które od wielu lat wykorzystujemy przy tworzeniu kart rabatowych. Jest naszą zasadą, że w każdym wypadku w sposób indywidualny podchodzimy do klienta proponując optymalne rozwiązania. Karta stałego klienta użyta w odpowiednio przemyślanym działaniu marketingowym skutecznie zwiększą prestiż firmy jak i zaufanie klienta.

Karta stałego klienta

Karty plastikowe, karta stałego klienta, identyfikatory są często noszone w portfelu jako dowód atrakcyjności oferty, wyraźnie wpływają na pozytywny wizerunek firmy, podnoszą jej prestiż i umacniają markę. Szczególnie KARTY ZŁOTE i KARTY SREBRNE oraz KARTY VIP są często noszone w widocznych miejscach.

W ramach zlecenia wdrożenia systemów karty stałego klienta zapewniamy:

„Karta stałego klienta” lub „karty rabatowe” stosuje się w celu zachęcenia klientów do stałego korzystania z oferty danej firmy.

KARTA STAŁEGO KLIENTA MOŻE BYĆ WYKONANA W NASTĘPUJĄCYCH OPCJACH