Karta rabatowa

O sukcesie kart plastikowych w formie tzw. kart rabatowych zadecydowały takie czynniki jak: trwałość, wygoda użytkowania oraz elegancka forma. Co istotne, systemy przywiązania klienta do firmy oparte na „karcie rabatowej” cechują się niezwykłą skutecznością gdyż karta rabatowa tworzona jest na indywidualne wytyczne, zgodnie z sugestiami Klienta.

Karta rabatowa

Karta rabatowa, karty stałego klienta, karty bankomatowe są często noszone w portfelu jako dowód atrakcyjności oferty i wyraźnie wpływają na pozytywny wizerunek firmy, podnoszą jej prestiż. Popularność kart rabatowych powoduje, że na pewno każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu miał styczność z laminowaną plastikową kartą stałego klienta, kartą rabatową. Wystarczy spojrzeć do swojego portfela.

Po prostu karty plastikowe, karta rabatowa stają się coraz popularniejsze na współczesnym rynku, znajdując coraz to nowsze zastosowanie. Karta rabatowa użyta w odpowiednio przemyślanych działaniach marketingowych skutecznie zwiększają prestiż firmy jak i zaufanie klienta do firmy.

Nasza oferta produkcji kart rabatowych, kart stałego klienta jest wachlarzem konkretnych i sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które od wielu lat wykorzystujemy przy tworzeniu kart rabatowych. Jest naszą zasadą, że w każdym wypadku w sposób indywidualny podchodzimy do klienta proponując optymalne rozwiązania.

Ofertę druku kart plastikowych w formie kart rabatowych kierujemy do firm, które mając świadomość trudności w budowaniu i utrzymaniu pozycji rynkowej, chcą korzystać z pomocy nowoczesnych instrumentów marketingu, chcą budować swoją przewagę konkurencyjną.

W ramach zlecenia wdrożenia programu kart rabatowych zapewniamy:

Karta rabatowa to zachęta dla klientów do stałego korzystania z oferty danej firmy

Karty rabatowe mogą być wykonane w następujących opcjach